تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
خرید دریل مگنت
فروشگاه محصولات بهداشتی
مجسمه برنجی کوچک شاهمرادی
Barabas Ropa de hombre
خرید سیسیکم
ساندویچ پانل
دفتر مهاجرتی
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
اطلاع مگ

داکت اسپلیت چیست؟

سه شنبه 4 بهمن 1401
13:46
اطلاع مگ

 یک سیستم داکت اسپلیت استاندارد شامل یک محفظه کندانسور و کمپرسور و یک محفظه درون محفظه اواپراتور است. یک خط تبرید این دو واحد را به هم متصل می کند.

https://eco.shafaqna.com/FA/301630/%d8%af%d8%a7%da%a9%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%84%db%8c%d8%aa-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/
ساختار کانال را تقسیم کنید
سیستم های داکت اسپلیت استاندارد در پیکربندی های مختلفی در دسترس هستند، از جمله:
یک مرحله: یک سیستم کانال اسپلیت تک مرحله ای دارای یک تنظیم سرمایش یا گرمایش است. آنها یا روشن یا خاموش هستند، بنابراین کنترلی بر مصرف برق ندارند.
دو مرحله ای: سیستم های دو مرحله ای دارای دو تنظیم برای سرمایش یا گرمایش هستند. یک سیستم دو فاز کارآمدتر از سیستم تک فاز است زیرا در بیشتر مواقع با ظرفیت کمتری کار می کند.
انرژی متغیر: سیستم های توزیع انرژی متغیر دارای چندین سیستم سرمایش یا گرمایش هستند. آنها قدرت را بر اساس دمای داخلی شما تغییر می دهند، بنابراین کارآمدترین گزینه هستند.
طول عمر ایده آل یک سیستم اسپلیت استاندارد 15-20 سال است. ممکن است بر اساس کیفیت واحد، نحوه نگهداری و آب و هوا متفاوت باشد.
 
یک فایل رسانه ای را به اشتراک بگذارید
از مزایای سیستم داکت اسپلیت می توان به موارد زیر اشاره کرد.
کارایی - رتبه بندی SEER برای سیستم های توزیع شده اغلب 25 یا بالاتر است، بسیار بهتر از سیستم های بسته بندی شده.
 
قابل تنظیم - دو جزء کانال رسانه تقسیم شده در سیستم اسپلیت موجود است. بنابراین، مکان انعطاف پذیرتر از یک واحد بزرگ است.
هزینه های نگهداری کمتر – برای سیستم های اسپلیت بدون کانال، هزینه های تعمیر و نگهداری بسیار کمتر از سایر سیستم های هوای مرکزی است.
ارزش افزوده – بهره وری انرژی سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت کانالی آنقدر بالاست که پتانسیل افزایش ارزش فروش مجدد خانه شما را دارد.
داکت اسپلیت هایسنس
نحوه انتخاب نوع کانال تقسیم سنسور بسیار مهم است. به طور کلی انتخاب نوع مناسب سیستم تهویه مطبوع و گرمایش مرکزی بر اساس عوامل متعددی است.
 
آیا تا به حال یکی از این مدل ها را داشته اید؟
اگر چنین است، این کار را با مدلی که دارید انجام دهید. حذف و نصب انواع دیگر سیستم های HVAC می تواند بسیار گران باشد. اگر یک اسپلیتر هایسنس دارید، با کنار گذاشتن آن و انتخاب مدل دیگری، بسیاری از مزایای صرفه جویی در هزینه را از دست خواهید داد.
 
خانه شما چقدر بزرگ است یا کوچک؟
این یک ملاحظه مهم است. برای خانه های کوچک، یک اتاق مهر و موم شده بهتر است. این به این دلیل است که تمام اجزای سیستم بسته در خارج قرار دارند. وقتی فضای ذخیره سازی کمتری برای اجزای تهویه مطبوع دارید، بهتر است از یک سیستم همراه استفاده کنید.
برای خانه های بزرگ یا آنهایی که زیرزمین دارند، سیستم کانال اسپلیت هایسنس عالی خواهد بود. این به این دلیل است که فضای بیشتری در خانه خود برای نگهداری مواد دارید.
 
مزایای کانال اسپلیت هایسنس
بسیاری از افراد به دلیل مزایای زیر، اسپلیت های Sense Duct را ترجیح می دهند:
فرآیند نصب آسان
در مقایسه با سیستم های سنتی، سیستم لوله اسپلیت Sense نیاز به کار بسیار کمتری برای نصب دارد. نیازی به کانال کشی نیست، اتصال بین واحدهای داخلی و خارجی فقط به دهانه ای در حدود 3 اینچ (7.5 سانتی متر) نیاز دارد. پس از انجام این کار، تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی به برق و مکانی برای نصب واحدهای خود است. سازندگان طول های مختلف لوله های مبرد را ارائه می دهند، بنابراین واحدهای داخلی و خارجی می توانند تا 100 فوت (30 متر) از هم فاصله داشته باشند.
 
بهره وری انرژی بیشتر کانال های تقسیم سنسور
سیستم مرکزی انرژی زیادی را از طریق کانال ها از دست می دهد و کانال های نشتی می توانند تا 30٪ انرژی خنک کننده را از دست بدهند. اگر کانال ها یا داکت های بدون عایق را در فضاهای بدون قید و شرط نصب کنید، مشکلاتی در بهره وری انرژی ایجاد می کند.
از آنجایی که کانال‌های اسپلیت Sense طراحی کاملاً بدون کانال ارائه می‌دهند، این کار راندمان انرژی را افزایش می‌دهد و قبض‌های آب و برق آینده را کاهش می‌دهد. در برخی موارد، یک کولر گازی بدون کانال می تواند راندمان یک کولر گازی استاندارد، بیش از 30 SEER را دو برابر کند.
لوله حسگر باعث کاهش ترکیب با جواهرات شما می شود
با سیستم کانال مجزا سنس، نصب در داخل ساختمان بسیار انعطاف پذیر است. می توانید آن را روی سقف یا روی دیوار نصب کنید. علاوه بر این، داکت اسپلیت سنس طراحی ظریفی دارد که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است. بعلاوه، داکت اسپلیترهای Sense نسبت به واحدهای پنجره نفوذی کمتری دارند، که نیاز به سوراخ کردن دیوار یا اختصاص یک پنجره به کولر دارد.
 
لوله اسپلیت جهانی
یک سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت معمولی شامل یک واحد خارجی با یک کمپرسور و کندانسور و یک واحد داخلی است که تهویه مطبوع را در خود جای داده است. به طور معمول، یک خط بین دو واحد وجود دارد که شامل لوله های مسی مبرد، یک سیم برق و یک تخلیه برای کندانسور است.
سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت جنرال با واحدهای بسته بندی شده که همه اجزا در یک بسته قرار می گیرند متفاوت است. آنها همچنین با واحدهای پنجره که دارای فن، کمپرسور و کویل در جعبه پنجره یا دیوار هستند، متفاوت هستند.
 
مزایای داکت اسپلیت جنرال
عملکرد روان داکت اسپلیت جنرال
یک واحد کانال اسپلیت معمولاً می تواند بی سر و صدا کار کند.
امنیت را افزایش دهید
مجرای اسپلیت عمومی ایمن تر است. یک سوراخ کوچک در لوله کشی خطر امنیتی زیادی برای خانه شما ایجاد نمی کند، در حالی که شکاف در دیوار یا پنجره می تواند ناامن باشد.
 
منطقه بندی کانال اسپلیت جهانی
داکت اسپلیت جنرال فضا را به قسمت های مختلف تقسیم می کند و آنها را جداگانه خنک می کند. شما می توانید دمای مناطق خاصی از خانه خود را تغییر دهید. این بدان معناست که شما انرژی کمتری مصرف می کنید و در دراز مدت در هزینه خود صرفه جویی می کنید.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 1158 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

آهنگ جدید یوسف زمانی به نام «رد تماس»

سه شنبه 4 بهمن 1401
13:06
اطلاع مگ

متن آهنگ رد تماس یوسف زمانی

 چی🎵 مـــــیتونست انقدر مارو🎵 از همــــــــدیگه دور🎤 کنه

چی🎵 میـــــتونست بغض منـــــو به گــــــریه🎤 مجبور کنه

بـــــــــخوام 🎵نخوام اون رفتــــــــه🎤 این حال مــــــنه

🎤این حال منه🎤

حالم فقـــــــــــط سیگار 🎵میطلبهMusicdel | موزیکدل

دانلود آهنگ یوسف زمانی رد تماس کامل + متن و کلیپ MP3 - موزیکدل

اینارو یادم میمونه🎶 یکی طلبت

اومدی حالَمو بِهتر کنی که بهتر🎶 نشدم و هی 🎵زدی صدمه

به منـــــــــــی که آرزوم بودی 🎶بـــــــهم میرسیم بــــــــــه زودی

میبــــــــــینیــــــم کی •به پای• کی افتاده من یا تو که 2 •رو بودی

یــــــــه روز• واسه خــــــــــوبیام• بدجور دلت تنـــــــــــگ 🎵میشه

یه روز• تو تنهاییات عشــــــــــقت• این آهنگ🎵 میـــــــــشه

میرسه شبایی• که من خوبم

تو بده حالت •ولی •مگه مهمه

هر چـــــــــقدر زنـــــــــگ بزنی به گوشـــــــیم •هی• رد تماس

چیزی• ندارم بــــــــــگم بهت

تو اون موقع میـــــــــبینی 🎵چه حالی داره

ســــــــری• که همش رو دیواره

اون موقع مثــــــــــل •من تنها رفیقت یه نخ ســـــــــــیگاره

هی دلت• میخواد پاشی برگردی

ولی حیف •کردی روزای خوبمــــــــونو

همــــــــــه• زندگیــــــــــمونو•

 

غمت ♩♪نبود تا •منو داشتی مگه خنده 🎵هات از ♩♪ته دلت نبود

بگو ♩♪دردت چی بود نکنه معنی• خوبیای منو ♩♪حالیت نبود

دیگه کاری نبود که واسه🎵 تو نکرده باشم بگو دیگه مگه ♩♪غیر از این بود

حال♩♪ بدو سهمــــــــم کردی 🎵خودتم میدونی♩♪ چی کار کردی

با منی که🎵 برات تو رو همه ♩♪وایســـــــــاد

حتی ♩♪با خوبای زندگیش 🎵جنگید

با ♩♪تو همه جوره ساخــــــــــتم

ولی♩♪ بدجوری آخرشو باختـــــــــم

با یه پشت پا ♩♪خودمو♩♪ انداختم

واسه خودم این زندونو ♩♪ســــــاختم

یــــــــه روز• واسه خــــــــــوبیام• بدجور دلت تنـــــــــــگ 🎵میشه

یه روز• تو تنهاییات عشــــــــــقت• این آهنگ🎵 میـــــــــشه

میرسه شبایی• که من خوبم

تو بده حالت •ولی •مگه مهمه

هر چـــــــــقدر زنـــــــــگ بزنی به گوشـــــــیم •هی• رد تماس

چیزی• ندارم بــــــــــگم بهت

تو اون موقع میـــــــــبینی 🎵چه حالی داره

ســــــــری• که همش رو دیواره

اون موقع مثــــــــــل •من تنها رفیقت یه نخ ســـــــــــیگاره

هی دلت• میخواد پاشی برگردی

ولی حیف •کردی روزای خوبمــــــــونو

همــــــــــه• زندگیــــــــــمونو•

 

آهنگ جدید یوسف زمانی به نام «رد تماس»موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 2 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

شستن پوست

شنبه 24 دی 1401
14:20
اطلاع مگ

 وقتی جلوی آینه به پوست خود نگاه می کنیم، گاهی اوقات جوش های سرسیاه روی بینی و گونه ها ظاهر می شود که باعث می شود پوست مات و کدر به نظر برسد.

https://fatemehhabashi.com/

مراحل لایه برداری پوست
 
1- بخور: اولین مرحله برای تمیز کردن پوست صورت بخور دادن و آماده سازی پوست برای پاکسازی است، به این ترتیب 2 لیوان آب را با یک قاشق بابونه در ظرفی مخلوط کرده و روی آتش گاز قرار دهید تا کاملا بجوشد. از روی حرارت بردارید و صورتتان را با حوله ای که روی سرتان قرار می دهید به مدت 20 دقیقه بخارپز کنید تا منافذ پوستتان کاملا باز شود و جوش های سرسیاه آماده بیرون آمدن از زیر پوستتان شوند.
 
2- رفع جوش سرسیاه: در این مرحله می توانید با فشار دادن بین دو انگشت مقداری دانه های سرسیاه بزرگ جلوی آینه را بردارید و تا زمانی که به طور کامل از بین برود، مطمئن شوید که دانه اصلی سفید از بین رفته است. این اتفاق می افتد، و سپس آن را پاک کنید با پنبه آغشته به الکل سفید، اما با ابزار لایه بردار مخصوصی که در فروشگاه های لوازم آرایشی یافت می شود، جوش های بسیار ریز حلقه ای شکل را از بین ببرید و بعد از اینکه با الکل سفید ضدعفونی کردید، جوش را بردارید. جوش های سر سیاه کوچکی که ظاهر می شوند حلقه را از پایین به بالا روی پوست بکشید، چه ناحیه بینی و چه بقیه قسمت های صورت، وقتی این وسیله حلقه ای شکل را روی پوست کشیدید، آماده برداشتن است. حتما با یک سواب پنبه ای آغشته به الکل سفید آن را ضدعفونی کنید و دوباره به کار خود ادامه دهید. (می توانید خودتان این کار را انجام دهید.) با سیمی که خیلی نرم نباشد به شکل یک میله ساده یک وسیله ساده بسازید و از آن استفاده کنید. اموزش پاکسازی صورت
 
3- استفاده از ماسک سفید: پس از پاکسازی پوست از لکه‌های سیاه و آکنه زیر پوست، بلافاصله پس از کشیدن سیگار، از ماسک‌های ماست و جوانه گندم (مخلوط یک قاشق چای‌خوری ماست کم‌چرب و یک قاشق غذاخوری آرد جوانه یا آرد نان سنگی) یا ماسک نشاسته ای (یک قاشق چایخوری ماست کم چرب مخلوط با یک قاشق چایخوری نشاسته) آن را به آرامی روی پوست خود بمالید و با حرکات دورانی ماساژ دهید و بعد از یک ربع با آب سرد بشویید. و تازه
 
4- تهیه ماسک خیار و گلاب: برای طراوت و شادابی و شفافیت پوست، یک عدد خیار را با پوست بشویید، یک قاشق گلاب اضافه کنید و در حالت درازکش و بعد از 10 دقیقه به آرامی روی پوست بمالید. با آب سرد بشویید.
 
5- I-Microdermabrasion
دستگاه میکرودرم ابریژن کریستال های ریز هیدروکسید آلومینیوم را روی پوست پرتاب می کند و با مکش قوری، پودر اسپری شده روی پوست را به طور همزمان حذف یا جذب می کند و در نتیجه لایه سطحی پوست را لایه برداری و تراشیده می کند. سطح پوست و البته میزان لایه برداری و عمق لایه پوستی که باید برداشته شود بسته به پوست بیمار و مهمتر از آن مشکل بیمار متفاوت است، بنابراین سه نوع لایه برداری انجام شده با این دستگاه قابل تشخیص است. : خفیف، متوسط ​​و شدید. در لایه برداری ملایم بیشتر لایه رویی پوست و در واقع لایه رویی اپیدرم برداشته می شود بنابراین بعد از 5 روز پوست خشک و کمی پوسته پوسته می شود اما پوست درد نمی کند و قرمز نمی شود. برای سفید کردن پوست صورت، کاهش و باریک کردن منافذ باز صورت و سفید کردن لکه های قهوه ای روی صورت. پیلینگ سبک بهتر است در 8-6 جلسه هر 14-10 روز انجام شود، بین جلسات فرد باید از مرطوب کننده مناسب و ملایم برای رفع خشکی استفاده کند و نیم ساعت قبل از بیرون رفتن مقدار زیادی کرم ضد آفتاب (هر 3 بار) استفاده کند. ). ساعت ها).
 
به طور متوسط، کل لایه پوست یا اپیدرم برداشته می شود. در چنین مواقعی پوست قرمز (خفیف تا متوسط) و در عرض 5 تا 7 روز خشک و پوسته پوسته می شود و ناحیه پوست نیز بسیار سطحی است. ممکن است زخم ایجاد شود. لایه برداری سبک برای پوست های مستعد آکنه یا آکنه های پوستی مانند جوش های سرسفید و سر سیاه و همچنین برای کاهش چین و چروک های پوست، روشن شدن پوست و صاف کردن لک های بعد از آکنه مانند جای زخم و فرورفتگی های سطحی صادق است. درمان آکنه صورت کمی سخت تر است، استفاده می شود، لایه برداری متوسط ​​معمولاً 6 تا 8 جلسه و هر 3 هفته یک بار طول می کشد و بین جلسات جدا از مشکلات ذکر شده در کاهش نور، راه حل های خشک ساده نیز وجود دارد. مفید آنها استفاده می شود. برای جلوگیری از عفونت تجویز می شود.
 
در لایه برداری عمیق تمام لایه سطحی یا قسمتی از قسمت میانی پوست به جز اپیدرم برداشته می شود و البته این نوع لایه برداری برای همه بیماران توصیه نمی شود و پزشک باید مهارت های لازم را داشته باشد. زیرا اگر این دو عامل مهم است که احتمال عوارض میکرودرم ابریژن پوست مانند اسکار یا عفونت های ویروسی و میکروبی در نظر گرفته نشود، این نوع لایه برداری فقط باید زیر نظر متخصص پوست انجام شود، لایه برداری عمیق. فقط در موارد بی نظمی و لکه های پوستی از فرورفتگی های متوسط ​​و عمیق پوست استفاده می شود و بعد از این نوع لایه برداری پوست به مدت یک هفته تبدیل به اسکار اضافی می شود، بنابراین مراقبت های بعد از آن بسیار مهم است. این واقعا این لایه برداری عمیق را با عوارض بسیار کم و بهبود سریع زخم نشان می دهد اگر مشتری نیاز به لایه برداری عمیق داشته باشد لیزر بهتر است.
متخصصان پوست و مو برای پاکسازی پوست تلاش می کنند، اما مطمئناً، مشتری برای قیمت آن باید با میکروالمان ها عمیقاً بسوزد، زیرا لیزر دو برابر میکروالمان ها، در صورت توان مالی، هزینه دارد. لیزر مقرون به صرفه تر از لیزر است زیرا عوارض جانبی کمتر، جلسات کمتر و بهبودی سریعتر دارد.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 9 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

باورهای اشتباه درباره پورنوگرافی + نحوه مقابله با دیدن آن (نظرات مردم)

پنجشنبه 22 دی 1401
12:29
اطلاع مگ

 هرچند بعضی از حرکات پورنوگرافی را می‌توان با شریک جنسی خود انجام داد، اما از برخی صحنه‌های آن‌ها نمی‌توان در زندگی واقعی بهره برد. حتی ستارگان فیلم‌های مستهجن نمی‌خواهند آن کارهایی که در جلوی دوربین انجام می‌دهند را در زندگی واقعی‌شان پیاده کنند. درواقع ساخت فیلم‌های پورن اهداف خاصی را دنبال می‌کند و برای نشان دادن هنر آن بازیگران است. در این مطلب از جوان ایرانی باورهای اشتباه در مورد پورنوگرافی را برای شما به طور کامل شرح می‌دهیم و به شما آموزش می‌دهیم که چگونه یتوانید این عادت بد را کنار بگذارید. در پایان نیز نظرات مردم را در این مورد بیان می‌کنیم.

 
 
 
باورهای اشتباه پورنوگرافی
برخی از باورهای اشتباه که در مورد پورنوگرافی ایجاد شده را در این بخش از جوان ایرانی با هم بررسی می‌کنیم.
ایجاد مشکلات در روابط
شما عزیزان باید بدانید که پورنوگرافی مشکل خاصی در روابط جنسی ایجاد نمی‌کند، بلکه موارد دیگری مانند شرم جنسی، تحقیر، خشم، عزت نفس پایین، ناامنی‌ها و خرافات، باعث ایجاد مشکلات بسیار زیادی می‌شود.
 
همسر مقصر اصلی روی آوردن به پورنوگرافی
این نیز یک باور اشتباه است که اگر فردی به پورنوگرافی روی بیاورد، مقصر اصلی همسر او است. درواقع هر یک از زوجین در زندگی مسئول رفتارهای خودشان هستند و نباید هیچ‌کسی را مقصر دانست. اگر مشکلاتی از قبیل احساس تنهایی در زمان دوتایی بودن، عصبانیت، خشم در زندگی، عدم داشتن رابطه جنسی لذت بخش، عدم احترام متقابل و مواردی از این قبیل وجود دارد، باید به درستی بررسی و حل شود. حتی در صورت نیاز به روانپزشک مراجعه کنید. اما به هیچ وجه نباید این مسائل را بهانه‌ای برای مشاهده پورن بدانید.
 
روی آوردن پورنوگرافی به دلیل نیاز به رابطه جنسی
برخی از افراد تصور می‌کنند که به دلیل رابطه جنسی به پورنوگرافی روی آورده‌اند. در حالیکه یک مورد نیز یک تصور کاملاً اشتباه است. رابطه جنسی باید به عنوان یک لذت و اشتها شناخته شود و آن را صرفاً یک نیاز برای زندگی تلقی نکنید. به عنوان مثال آب و غذا یک نیاز برای بدن است، اگر نباشد شما خواهید مرد، اما رابطه جنسی باعث لذت بخش تر شدن رابطه شده و میزان رضایت شما از رابطه را بالا می‌برد. بنابراین تماشای فیلم‌های پورن را به دلیل نیاز جنسی تلقی نکنید.
 
فقط مردان فیلم‌های پورن نگاه می‌کنند
این مورد نیز باوری بسیار اشتباه است که تنها مردان در سال معتاد به پورنوگرافی هستند. در حالی که زنان نیز داستان‌های وابسته به عشق شهوانی و صحنه‌های مستهجن بسیاری را در طول روز نگاه می‌کنند. درواقع ۷۰ درصد زنان این‌گونه فعالیت‌های خودشان را مخفی نگه می‌دارند‌. آن‌ها می‌ترسند که اگر دیگران متوجه شوند که آن خانم به تماشای پورنوگرافی علاقه دارد، آن‌ها را فردی فاحشه تلقی کرده و او را ترک کنند. بسیاری از زنانی که معتاد به پورنوگرافی هستند، از این مخفی‌کاری بسیار رنج می‌برند.
 
روی آوردن به پورنوگرافی به دلیل عدم جذابیت همسر
این مورد نیز یک باور بسیار اشتباه است که برخی از افراد تصور می‌کنند جذاب نیستند، به همین دلیل همسرشان به فیلم‌های پورن علاقه دارد. در حالی که پورنوگرافی به عنوان دارویی برای موقعیت‌های دشوار و احساسات مختلف استفاده می‌شود و ربطی به همسر فرد ندارد. به هیچ وجه شما خودتان را اذیت نکنید، عذاب وجدان نداشته باشید و گمان نکنید که همسرتان حتماً از شما خسته شده است یا دیگر شما را جذاب نمی‌بیند. این‌گونه تصور نکنید که چون ستارگان آن فیلم‌ها پر بسیار جذاب  هستند، بنابراین همسر شما آن‌ها را نگاه می‌کند. علاقه به پورنوگرافی هیچ ربطی به کاهش علاقه نسبت به همسر ندارد.
 
سایز بزرگ آلت تناسلی طبیعی است
ازآنجایی‌که آلت تناسلی مردان در فیلم‌های پورن بسیار بزرگ به نظر می‌رسد برخی از افراد احساس می‌کنند که سایز نرمال آلت مردان در همین حد است. هیچ‌وقت شل نمی‌شود و همیشه به موقع انزال می‌کند! در حالی که این‌گونه فیلم‌ها ویرایش شده و برخی از قسمت‌های آن حذف شده است، وگرنه در حالت عادی هر آلت تناسلی گاهی اوقات شل شده و یا نمی‌تواند به راحتی انزال کند. خیس بودن واژن خانم‌ها به صورت طبیعی نیز نرمال نیست. در فیلم‌های پورن مصرف روان کننده برای ایجاد رابطه لذت بخش و مرطوب نگه داشتن واژن خانم‌ها را نمایش نمی‌دهند. به طور کلی گول این فیلم‌ها را نخورید و بدانید که افراد مختلف سایزهای آلت تناسلی یکسانی ندارند، همچنین برای رابطه جنسی از روان کننده استفاده می‌کنند تا لذت بیشتری ببرند.
 
رایج شدن رابطه جنسی لذت بخش بدون کاندوم
یکی دیگر از باورهای اشتباهی که با دیدن فیلم‌های پورن ممکن است ایجاد شود، رابطه جنسی لذت بخش و بدون کاندوم است. به ندرت در تصاویر و فیلم‌های پورن از کاندوم استفاده می‌شود. هیچ عواقبی برای عدم استفاده از این محافظت کننده جنسی را نمایش نمی‌دهند. در حالی که عدم استفاده از کاندوم در رابطه جنسی واقعی، عواقب خطرناکی مانند بیماری‌های مقاربتی و بارداری‌های ناخواسته را در پی دارد. اگر تمایل به استفاده از کاندوم ندارید، پیشنهاد تیم پزشکی مجله جوان ایرانی به شما این است که به هیچ عنوان رابطه جنسی برقرار نکنید.جوان ایرانی (irjavan.com)
 
تمامی افراد همیشه تراشیده و بدون مو هستند
تماشای فیلم‌های پورن ممکن است این ذهنیت را ایجاد کند که موهای زائد ناحیه تناسلی هیچ‌وقت وجود نداشته و برای شما بسیار غیرطبیعی است. در حالی که این‌گونه موهای اطراف ناحیه تناسلی بسیار طبیعی بوده و آن چیزی که در پورنوگرافی مشاهده می‌کنید، ویرایش شده است.
 
طبیعی بودن رابطه جنسی بدون هیچ لحظه‌های ناخوشایند یا خنده‌دار
مشاهده‌ی پورنوگرافی ممکن است این تفکر را درون افراد ایجاد کند که رابطه جنسی لذت بخش هیچ‌گونه صدایی ندارد، در حالی که در رابطه جنسی واقعی، صداهای عجیب غریب، باد معده، صدای خنده و قهقهه شنیده می‌شود. اما در فیلم‌های پورن خبری از این سر و صداها نیست. به اشتباه تصور نکنید که اعمال پورنوگرافی صحیح است!
 
بیماران روانی پورنوگرافی می‌بینند
این مورد نیز یکی دیگر از باورهای اشتباه است. اینکه برخی از افراد به پورنوگرافی علاقه دارند، بسیار طبیعی است. اما آن‌ها نباید اجازه دهند که این مسائل غیرواقعی، تعادل زندگی جنسی آن‌ها را به هم بزند و سطح انتظارات خود را بر اساس این‌گونه فیلم‌ها، تصاویر و نوشته‌ها تنظیم نکنند. زیرا بازیگران پورنوگرافی برای پول و سایر اهداف دیگر، فعالیت می‌کنند.
 
طبیعی بودن مدت زمان رابطه جنسی
برخی از افراد به اشتباه ممکن است تصور کنند که مدت زمان رابطه جنسی در فیلم‌های پورن همین مقدار است. بیننده تصور می‌کند که تمامی مردان باید انقدر رابطه جنسی را ادامه دهند. در حالی که به مردان داروهایی داده می‌شود تا دیرتر انزال کنند. حتی به آن‌ها پول داده می‌شود تا میل جنسی خود را تقویت کنند. بنابراین شما هیچ‌وقت نباید تصور کنید که طول رابطه جنسی همان‌قدر است که در فیلم‌های پورنوگرافی مشاهده می‌کنید.
 
 
 
روش‌های مقابله با اعتیاد پورنوگرافی
بسیاری از افرادی که به پورنوگرافی اعتیاد دارند، تماشای این‌گونه فیلم‌های مستهجن را از سنین پایین شروع کردند و به مرور زمان نتوانسته‌اند که از دیدن آن اجتناب کنند. درواقع روز به روز احتمال تماشای پورنوگرافی در آن‌ها بیشتر  شده و توان این را ندارند که از دیدن آن دست بکشند.
 
حتی در برخی از موارد افراد با دیدن این‌گونه صحنه‌ها تحریک نمی‌شوند و نیاز به تنوع بیشتر دارند.
 
اگر مشاهده پورنوگرافی ادامه پیدا کند، آن فرد تمایل دارد که کم‌کم از تماشا کردن آن فیلم‌ها دست بکشد و آن اعمال را در زندگی واقعی خودش انجام دهد.
در این بخش از جوان ایرانی به بررسی روش‌های مقابله با اعتیاد پرنوگرافی می‌پردازیم تا از دام اعتیاد به آن خلاص شوید.
محیط زندگی خود را تغییر دهید و در کارهایی که هر روز انجام می‌دادید تنوع ایجاد کرده و آن را تغییر دهید.
از موقعیت‌های پرخطر که باعث می‌شود شما به فیلم‌های پورن روی بیاورید اجتناب کنید. برخی از افراد ممکن است هنگامی‌که تنها هستند به فکر دیدن این‌گونه فیلم‌ها بیفتند! به طور کلی از این موقعیت‌های وسوسه‌انگیز اجتناب کنید.
یک لیست از نتایج مثبت و منفی تماشای فیلم‌های مستهجن را برای خود تهیه‌کرده و هر روز آن‌ها را مرور کنید.
عواملی که باعث می‌شود شما به دیدن فیلم‌های پورن روی بیاورید را در زندگی خود حذف کنید.
اگر دارای بیماری‌های روحی روانی مانند افسردگی، خشم، استرس، اضطراب و مواردی از این قبیل هستید درمان کنید.
سعی کنید در زندگی خود کارهایی را انجام دهید که باعث لذت و آرامش شما می‌شود.
 
 
نظرات مردم در مورد پورنوگرافی
در این بخش از جوان ایرانی به بخشی از نظرات مردم در مورد پورنوگرافی می‌پردازیم.
 
♦ برخی از افراد معتقد هستند به جای اینکه ترافیک اینترنت را برای دیدن فیلم‌های پورن هدر بدهید، تخم هندوانه میل کنید، بسیار بهتر است!
 
♦ افراد زیادی معتقد هستند که فیلم‌های پورن را خدا حرام اعلام کرده، بنابراین برای انسان نیز مضر است. ما هم باید از خدا اطاعت کنیم. اگر به خدا اعتقاد دارید، باید تمام دستورات شرعی را بدون کم و کاست انجام دهید.
 
♦ برخی از افراد معتقد هستند، در این روزها کسی که فیلم‌های پورن را ندیده حاج حافظ شیرازی هست، چون خواجه بوده وگرنه او هم می‌دید.
 
♦ مردم زیادی بر این باورند که اگر معتاد به پورنوگرافی و دیدن فیلم‌های پورن شوید، ترک کردن آن بسیار سخت است، اما اراده می‌خواهد. آن‌ها می‌گویند‌ واقعاً چه معنایی دارد که ما فیلم‌هایی را تماشا کنیم که هیچ معنا و مفهوم خاصی ندارد.
 
♦ افرادی زیادی نظر داده‌اند که بچه‌ها در مدارس از طریق دوستانشان با این فیلم‌های پورن آشنا می‌شوند و امروزه دسترسی به این‌گونه فیلم‌ها بسیار راحت شده است.
 
♦ برخی از افراد می‌گویند که ما تنها فیلم پورنی که نگاه می‌کردیم، پلنگ صورتی بود که در کارتون لخت می‌چرخید و هیچ‌کس هم به او اعتراضی نمی‌کرد.
 
♦ بر اساس نظرات افراد برخی از آن‌ها می‌گویند که ما هر شب فیلم‌های پورن را نگاه می‌کنیم و هیچ علاقه‌ای به ازدواج و ارتباط با دیگران نداریم. حتی از بچه‌دار شدن نیز متنفر شده‌ایم.
 
♦ مردم زیادی معتقد هستند که با توجه به اوضاع مملکت و افزایش سن ازدواج، فیلم‌های پورن نیز مانند دارو شده است. افراد از روی ناچاری به آن روی می‌آورند. درواقع حتی اگر شکم آن‌ها گرسنه باشد، تمایل دارند که این فیلم‌ها را مشاهده کنند.
 
♦ برخی از افراد معتقد هستند که در این جامعه باید مکانی ایجاد شود که در آن افراد بتوانند به راحتی همدیگر را صیغه کرده و با هم ارتباط جنسی برقرار کنند. آن‌ها می‌گویند این‌گونه ازدواج‌های موقت، بهتر از دیدن پورن و خود ارضایی است. در حالی که افراد دیگری معتقد هستند که افراد صیغه‌ای نیز مانند همین بازیگران پورن هستند. آن‌ها به فردی که توصیه‌ی صیغه برای دیگران را دارد می‌گویند که آیا خودت حاضر هستی که خواهرت صیغه دیگران شود!
 
♦ مشکلات اقتصادی یکی دیگر از دلایلی است که جوان‌ها روی به پورنوگرافی می‌آورند. درواقع نظر بسیاری از دختران و پسران این است که آن‌ها توان ازدواج ندارند. حتی پول ندارند که دوست‌دختر داشته باشند! پس در این جامعه چه کار باید انجام داد؟! آیا راهی به جز دیدن فیلم‌های پورن باقی می‌ماند!
 
♦ اکثر افراد امیدوار هستند که هیچ‌کس دچار اعتیاد به فیلم‌های پورن نشود. زیرا باعث می‌شود که انسان از زندگی زده شده و از همه چی عقب بیفتد. آن‌ها معتقد هستند که کاش امام زمان ظهور کند و از شر این مزخرفات خلاص شوند.
 
♦ طبق نظرات افرادی که قبلاً فیلم‌های پورن نگاه می‌کردند، پس از ترک این‌گونه فیلم‌ها مغز آن‌ها بسیار راحت شده و هر کاری که تمایل دارند بدون دغدغه می‌توانند انجام می‌دهند. در حالی که قبلاً مدام دچار استرس و اضطراب می‌شدند و نمی‌توانستند به خوبی تحصیل کرده یا در مدرسه و دانشگاه موفق شوند.
 
♦ بسیاری از افراد نیز سال‌ها فیلم‌های پورن نگاه می‌کردند، اما پشیمان شده و از خدا طلب مغفرت کرده‌اند. آن‌ها برای دیگران آرزو می‌کنند که هیچ‌وقت درگیر این‌گونه فیلم‌های مستهجن نشود.
 
♦ برخی از افراد نیز بر این باورند در کشوری مثل آمریکا و یا به طور کلی کشورهای اروپایی که روابط آزاد است، از سن ۱۸ سالگی ارگاسم و اوج لذت جنسی را تجربه می‌کنند. در آن کشورها هرچند سن ازدواج بسیار بالا رفته، به عنوان مثال ۳۵ سالگی ازدواج کرده و دیر بچه‌دار می‌شوند، اما تا سن ازدواج مثل آدم زندگی بسیار خوب همراه با لذت جنسی را تجربه می‌کنند. درواقع همانند ایران محدودیت‌های زیادی ندارند، به همین دلیل کمتر به فیلم‌های پورنوگرافی روی می‌آورند.
 
♦ افراد متأهل و آن‌هایی که به تازگی ازدواج کرده‌اند، نیز معتقدند که این فیلم‌های مخصوص متاهلین بسیار مصنوعی هستند. شما اگر پشت صحنه آن بازیگران را ببینید، حتی حالتان از آن‌ها به هم می‌خورد.
 
♦ افراد زیادی نیز معتقد هستند که دیدن فیلم‌های پورن بسیار بهتر از تجاوز کردن به دیگران است. هرچند هر دو مورد کاری بسیار مزخرف است، اما دیدن فیلم‌های پورن بسیار بهتر است.
 
♦ برخی از افراد نیز می‌گویند پس از مدتی که آن‌ها فیلم‌ها را مشاهده کردند، متوجه فیک بودن آن‌ها شده و به این باور رسیده‌اند که در حالت عادی و نرمال انقدر افراد آرایش و بدنی ورزشکاری ندارند و تمام این‌ها مصنوعی و فیلم است.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

برندهای ترانسمیتر فشار

يکشنبه 18 دی 1401
22:49
اطلاع مگ

 ترانسمیتر فشار چیست؟ برای اکثر کاربردها، خلاء یا فشار ایجاد شده یک معیار مهم نیست. اما فقط باید تفاوت بین خلاء و فشار اتمسفر را درک کنید. در این موارد از یک فرستنده فشار ترانسمیتر استفاده می شود که اغلب به آن سنسور فشار سنج می گویند. این یک اندازه گیری فشار نسبت به فشار اتمسفر در منطقه را فراهم می کند.

یک فرستنده فشار یا سنسور دارای درگاهی است که امکان نمونه برداری لحظه ای از فشار محیط را فراهم می کند. در فرستنده فشار، لوله به پورت وصل شده و شیر به اتمسفر باز است. لوله فرستنده فشار به سیستمی که قرار است اندازه گیری واقعی انجام شود متصل می شود.
 
ترانسمیتر فشار ویکا
فرستنده های فشار VICA یا سنسورهای فشار VICA (یا فرستنده های فشار) "فشار" را که یک مقدار واقعی است، به سیگنال استاندارد صنعتی تبدیل می کنند. علاوه بر طیف گسترده‌ای از سنسورهای فشار برای مصارف عمومی صنعتی، VICA نسخه‌های ویژه‌ای از فرستنده‌های فشار VICA را برای فناوری تبرید / تهویه مطبوع، صنایع غذایی، ماشین‌های دستی، تهویه پزشکی و صنایع نیمه‌رسانا ارائه می‌دهد.
محدوده فرستنده فشار Vica شامل دقت 0.05 درصد، اندازه گیری از 0.05 بار تا 15000 بار، رابط های دیجیتالی مانند CANopen و IO-Link و تاییدیه های بین المللی مختلف از جمله مناطق خطرناک است.
ترانسمیتر فشار آندرس
از ترانسمیترهای فشار Anders+Hauser برای اندازه گیری نه تنها فشار مطلق، بلکه گیج و فشار دیفرانسیل در زمان کوتاه و با کمی تلاش استفاده می شود. Anders ترانسمیترهای فشار Anders را با استفاده از سه اصل کلی اندازه گیری فشار در فناوری اندازه گیری صنعتی تولید می کند. ترانسمیترهای فشار لایه نازک اندرس، ترانسمیترهای فشار لایه نازک اندرس و ترانسمیترهای فشار پیزورزیستیو آندرس.
ترانسمیتر فشار آندرس چگونه کار می کند؟
انواع فرستنده فشار Anders به ​​طور کلی از نظر محدوده اندازه گیری، کابل اتصال فشار، سیگنال خروجی و اتصال الکتریکی متفاوت است. یک اتصال فشار استاندارد فشار اندازه گیری شده را به عنصر سنسور فشار هدایت می کند. اتصال الکترونیکی سنسور فشار، سیگنال را به یک سیگنال تقویت‌پذیر تبدیل می‌کند که از طریق یک کانکتور یا کابل مشترک به آنالایزر سیگنال دیگری ارسال می‌شود.
 
فرستنده فشار یوکوگاوا
فرستنده های دیفرانسیل یوکوگاوا (DP) تفاوت بین دو فشار را اندازه گیری می کنند. آنها از نقطه مرجعی به نام فشار پایین استفاده می کنند و آن را با فشار بالا مقایسه می کنند. پورت های دستگاه با دو طرف بالا و پایین مشخص می شوند. خوانش DP بسته به اینکه قسمت پایینی یا بالایی مقدار بیشتری داشته باشد می تواند منفی یا مثبت باشد. فرستنده فشار Yokogawa DP را می توان به عنوان فرستنده مانومتر در صورتی که قسمت پایین آن به اتمسفر باز باشد استفاده کرد.
سنسور فشار دیفرانسیل Yokogawa EJA110E
فرستنده های سری EJA-E آخرین تکامل Yokogawa از خانواده فرستنده فشار DPharp هستند. این دستگاه که در سال 2012 راه اندازی شد، قدرت و موفقیت سری EJA-A را با عملکرد فرستنده فشار اصلی سری EJX-A Yokogawa ترکیب می کند تا محصولی را که از Yokogawa انتظار داشتید ارائه دهد.
EJA110E سنسور فشار دیفرانسیل استاندارد یوکوگاوا از این سری است. ویژگی های ترانسمیتر فشار Yokogawa EJA110E:
 
دقت 0.055% (0.04% دقت اختیاری)
پایداری 0.1% هر 10 سال
زمان پاسخگویی 90 میلی ثانیه است
دارای گواهینامه Exida و TUV SIL 2 / SIL3
MBP 2300 psi (MBP ξ600 psi اختیاری)
تنظیم پارامترهای محلی (LPS)
نسخه دیجیتال فرستنده فشار Yokogawa
فرستنده فشار Yokogawa DPHarp عملکرد و پایداری دو برابر سنسورهای آنالوگ را ارائه می دهد. فرستنده فشار Yokogawa DPharp از جدیدترین فناوری طراحی و ساخت سبک IC Chip استفاده می کند. سنسورهای آنالوگ مبتنی بر فناوری طراحی قدیمی تر هستند. در حالی که سنسورهای آنالوگ عالی هستند، فرستنده فشار پیشرفته Yokogawa DPharp از آنها پیشی گرفته است. فرستنده Yokogawa با سنسور دیجیتال DPHarp اندازه گیری منسجم، قابل اعتماد و دقیق مورد نیاز شما را فراهم می کند.
 
دقت در تمامی شرایط عملیاتی
فرستنده فشار Yokogawa DPHarp می تواند فشار دیفرانسیل (DP)، فشار استاتیک (SP) و دمای سنسور را با یک سنسور اندازه گیری کند. با ارائه این سه داده فرآیند، فرستنده های فشار Yokogawa می توانند اندازه گیری های DP را برای اثرات حرارتی و فشار استاتیک در زمان واقعی جبران کنند. این جبران متغیر نامیده می شود و دقت اندازه گیری DP را در فرستنده های فشار یوکوگاوا بهبود می بخشد.
سنسورهای آنالوگ رقیب فقط می توانند DP و دمای سنسور را اندازه گیری کنند. بنابراین می توانند اثر دما را جبران کنند. اما از آنجایی که اندازه گیری SP وجود ندارد، نمی تواند اثرات فشار ساکن را جبران کند.
ترانسمیتر فشار Rosemount
تا حدودی، تمام ترانسمیترهای فشار موجود در بازار اندازه گیری ثابت تغییرات دما و فشار استاتیک را ارائه می دهند. اما وقتی سنسور بیش از حد تحت فشار قرار می گیرد (فشار > محدوده حد بالایی سنسور (URL)) چه اتفاقی می افتد - سنسور آنالوگ در واقع در این رویداد آسیب می بیند و باید فرستنده را مجدداً تنظیم کند تا به عملکرد دقیق بازگردد یا حتی آن را جایگزین کند.
انواع ترانسمیترهای فشار Rosemount در برابر فشار بیش از حد مقاوم هستند. هنگامی که به فشار کاری عادی برگشت (فشار < URL حسگر). فرستنده فشار Rosemond به دقت و مشخصات پایداری مشخص تکرار می شود - بدون نیاز به کالیبراسیون مجدد. اساساً یک فرستنده فشار Rosemund دارای محدوده دینامیکی بیشتری در مقایسه با یک سنسور آنالوگ است.
 

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 1780 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

چگونه بک لینک رایگان بسازیم؟

چهارشنبه 23 آذر 1401
14:05
اطلاع مگ

 بک لینک ها همچنان یکی از مهم ترین کارکردهای سئو هستند و بک لینک ها همچنان نقش مهمی در افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو دارند. به همین دلیل یکی از وظایف مهم یک سئوکار این است که همیشه به فکر بازگشت کیفیت به وب سایت خود باشد. نکته مهم این است که بسیاری از دوستان فرصت خرید لینک های با کیفیت قوی را ندارند و به سراغ لینک بیلدینگ رایگان می روند. البته لازم نیست لینک های رایگان بی کیفیت باشند! در این مقاله نحوه ساخت بک لینک رایگان را به شما آموزش می دهیم.

بک لینک از یک وب سایت، چه رایگان و چه پولی، اعتبار آن را نشان می دهد. اگر به سایت های قدیمی و بزرگ نگاه کنید، خواهید دید که بیش از 90 درصد بک لینک های آنها کاملا رایگان انجام می شود. بنابراین بک لینک های رایگان در صورت رعایت قوانین بک لینک می توانند برای وب سایت شما مفید و موثر باشند.
ایجاد بک لینک رایگان در سیستم وبلاگ نویسی
یکی از بهترین راه ها برای ایجاد بک لینک با کیفیت استفاده از سیستم وبلاگ نویسی است. با استفاده از این سیستم ها، اکثر آنها لینک های فالو رایگان را ارائه می دهند، می توانید محتوای وب سایت خود را بازنشر کنید و از طریق آنها لینک دائمی رایگان دریافت کنید.
پست های مشابه
مهمترین وظایف سئو و بهینه سازی سایت چیست؟
6 آذر 1401
نکته مهم: برای ایجاد بک لینک در وبلاگ خود، بهتر است محتوای وبلاگ خود را با محتوایی غیر از محتوای وب سایت خود به روز کنید و از ایجاد لینک های مکرر از وب سایت خود اجتناب کنید. زیرا معلوم می شود که همه وبلاگ ها برای شما هستند و لینک ها به صورت دستی ایجاد می شوند.
لیست وبلاگ های ایرانی برای ساخت لینک رایگان
Blogsky.com
میهن بلاگ دات کام
پارسی بلاگ دات کام
پرشین بلاگ دات کام
بلاگ دات آی آر
tebian.net
Rasekhon.net
Avablog.ir
Blogsazan.com
توجه: فعالیت در این سیستم های وبلاگ به شدت توصیه می شود زیرا این سایت ها بسیار معتبر هستند.
لیست وبلاگ های خارجی برای ساخت بک لینک قوی و رایگان
همچنین می توانید محتوای فارسی را به سیستم های وبلاگ نویسی خارجی ارسال کنید، اما برخی از این سرویس ها با زبان فارسی مشکل دارند و ممکن است وبلاگ شما را مسدود کنند. اما وب سایت های این لیست هیچ ارتباطی با محتوای شما به زبان فارسی ندارند و می توانید با خیال راحت مطالب خود را به زبان فارسی منتشر کنید و لینک های رایگان و منظمی را برای سایت خود ایجاد کنید.
WordPress.com
uruchom.joomla.org
lycos.com
enjin.com
Blogspot.com
edublogs.org
doodlekit.com
hatenblog.com
eklablog.com
webself.net
over-blog.com
altervista.org
estranky.sk
blog.fc2.com
حذف blog.fr
ساخت بک لینک رایگان توسط سازندگان وب سایت
یکی دیگر از راه های ساخت لینک های رایگان استفاده از سایت ساز است. بسیاری از سازندگان وب سایت در جهان با طرح های رایگان نامحدود وجود دارند. از طریق این سایت ساز، می توانید بک لینک های با کیفیت ثابت به وب سایت خود ایجاد کنید. سایت های دستگاه ایرانی به جز شاپفا امکان دریافت لینک رایگان از طریق آنها را ندارند. در واقع پلن رایگانی که ارائه می دهند کمتر از 30 روز است و ساخت بک لینک روی آنها موقتی و بی فایده است.
اما در زیر به سازندگان وب سایت خارجی اشاره کرده ایم تا بتوانید از طریق آنها لینک ثابت رایگان برای خود ایجاد کنید. خوشبختانه در اکثر وب سایت ها، انتشار مطالب به زبان فارسی دارای محدودیت و محدودیت نخواهد بود.
wikidot.com
hpage.com
iwopop.com
1msite.com
mex.tl
bigcartel.com
webflow.io
netlify.app
ucoz.net
bcz.com
contently.com
weebly.com
alle123.me
e-monsite.com
simpsite.nl
emyspot.com
webs.com
webnode.com
yolasite.com
zoho.com
jimdo.com
webself.net
ساخت بک لینک رایگان
ساخت بک لینک رایگان از سایت های انتشار محتوا
بهترین راه برای ساخت لینک های رایگان و با کیفیت، ساخت بک لینک در سایت های انتشار محتوا است ایجاد بک لینک با انتشار مجدد محتوا بهترین کاری است که می توانید در فرآیند سئو انجام دهید این امر باعث می شود تا وب سایت شما در طول زمان بیشتر شناخته شود و ایجاد بک لینک باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت شما می شود.
سایت های ایرانی خوبی در این زمینه وجود دارد که به راحتی می توانید با قرار دادن مقالات خود در آنها و چسباندن لینک منبع به سایت خود لینک دهید. ویژگی این سایت ها این است که تعداد بازدید زیادی در روز دارند و قطعا مقالات شما دیده می شود. به همین دلیل، می توانید با ارسال مجدد یا ارسال مجدد مطالب خود در این سایت ها، ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. و این ارزش گزارش های شما را افزایش می دهد.
سایت ویرگول یکی از بهترین سایت های خبری ایرانی است. با عضویت در این سایت می توانید به راحتی مقالات خود را منتشر کنید و لینک های رایگان دریافت کنید. مهم است که به یاد داشته باشید که یک پیوند به منبع اضافه کنید. زیرا ممکن است مقاله شما پذیرفته نشود!
علاوه بر این، وب سایت رسمی خبری به عنوان اولین منبع خبری بین المللی در ایران شناخته می شود که هدف اصلی آن انتشار اخبار شرکت ها و مشاغل ایرانی است. مهمترین نکته در مورد استفاده از سایت خبری رسمی این است که فقط می توانید لینک موجود در نمایه خبری رسمی خود را دنبال کنید. پیوندهای موجود در مقاله‌های زیر برای عموم قابل اجرا نیستند و نمی‌شوند. اما مطمئن شوید که با ارسال مقالات خود در این سایت، بازدیدهای قابل توجهی کسب خواهید کرد.
ارائه سایت هایی برای بازنشر مطالب خارجی
قبل از هر چیز بهتر است بدانید که برای بازنشر مطالب در سایت های زیر باید نسخه انگلیسی مطالب خود را بازنشر کنید. برخی از این سایت ها محتوای فارسی را قبول ندارند، اما خوشبختانه می توانید به راحتی از مترجم گوگل برای ترجمه استفاده کنید.
bizpr.ca
pen.io
pressreleaselive.com
articlesmaker.com
issuewire.com
leapzipblog.com
smore.com
penzu.com
justpaste.it
تلگراف
Scoop.it
ساخت بک لینک رایگان با سایت های بازسازی آنلاین
راه دیگر برای ایجاد لینک های رایگان قوی و دائمی استفاده از سایت های رزومه سازی آنلاین است. از طریق این سایت ها می توانید رزومه خود را به صورت آنلاین در یک صفحه ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید. بسیاری از سازندگان رزومه دارای یک فیلد مرتبط با آدرس وب سایت هستند و برخی دیگر به شما امکان می دهند پیوندهایی را در توضیحات در چندین پاراگراف قرار دهید.
نقدهای ایرانی نیازی به برگرداندن ندارند و اکثر آنها از شما می خواهند که یک صفحه ویژه تهیه کنید. اما Reume International یک طرح رایگان دارد و با آن می توانید به صورت رایگان در سایت خود لینک ایجاد کنید.
لیست رزومه سازان آنلاین خارجی برای لینک بیلدینگ رایگان
resume.io
shriresume.com
ailddechrau.com
zety.com
ایجاد بک لینک رایگان از طریق سایت های نظرسنجی
همچنین می توانید از طریق سایت های نظرسنجی آنلاین بک لینک های قوی و رایگان بسازید. در زیر بهترین سایت های نظرسنجی را معرفی می کنیم.
surveymonkey.com
surveygizmo.com
smartsurvey.co.uk
freeonlinesurveys.com
پیوندهای رایگان شامل عناوین صفحات و عناوین فرم های آنلاین است
برخی از سایت های شخص ثالث وجود دارند که سازنده وب سایت را ارائه می دهند و از طریق این سایت ها می توانید صفحه فرود یا به عبارت دیگر "صفحه فرود" خود را ایجاد کنید.
اکثر این سایت ها پلان رایگان دارند و برای لینک بیلدینگ، صفحه ای که به صورت رایگان ارائه می دهند برای ما گنج است!
pixeltogether.com
superkobi.com
ontrapages.com
jouwweb.nl
ईमेलmeform.com
123contactform.com
page.tl
brandyourself.com
formsite.com
ساخت بک لینک رایگان با هاست رایگان
این هاست در واقع هاست رایگان ارائه می دهد و این سایت ها به شما این امکان را می دهند که به راحتی یک سایت وردپرس ایجاد کنید و مطالب خود را منتشر کنید. همچنین برای تولید بک لینک از این هاست ها نیازی به دامنه ندارید و بک لینک های شما در یک دامنه اولیه با رتبه بالا قرار می گیرند.
لیست میزبان های ایران رایگان
Gigfa.com
vcn.ir
zili.ir
ss0.ir
pcsshared.com
لینک رایگان از طریق سایت های پرسش و پاسخ 
یکی از بهترین روش های لینک سازی استفاده از سایت های آزمون است. یکی از در دسترس ترین سایت ها quora.com است. این سایت بزرگترین سایت آزمون در جهان است. البته نمونه های ایرانی زیادی از این سایت ها وجود دارد. مانند سایت جاب کو که می توانید سوالات خود را بپرسید و پاسخ بگیرید. نکته جالب این است که گرفتن بک لینک از این سایت ها بسیار آسان است، فقط با یافتن و پاسخ به سوالات مرتبط با صنعتی که در این سایت ها مشغول به کار هستید، بک لینک های مفیدی از سایت هایی که می خواهید دریافت کنید، دریافت خواهید کرد.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

چگونه بک لینک رایگان بسازیم؟

چهارشنبه 23 آذر 1401
14:03
اطلاع مگ

 بک لینک ها همچنان یکی از مهم ترین کارکردهای سئو هستند و بک لینک ها همچنان نقش مهمی در افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو دارند. به همین دلیل یکی از وظایف مهم یک سئوکار این است که همیشه به فکر بازگشت کیفیت به وب سایت خود باشد. نکته مهم این است که بسیاری از دوستان فرصت خرید لینک های با کیفیت قوی را ندارند و به سراغ لینک بیلدینگ رایگان می روند. البته لازم نیست لینک های رایگان بی کیفیت باشند! در این مقاله نحوه ساخت بک لینک رایگان را به شما آموزش می دهیم.

بک لینک از یک وب سایت، چه رایگان و چه پولی، اعتبار آن را نشان می دهد. اگر به سایت های قدیمی و بزرگ نگاه کنید، خواهید دید که بیش از 90 درصد بک لینک های آنها کاملا رایگان انجام می شود. بنابراین بک لینک های رایگان در صورت رعایت قوانین بک لینک می توانند برای وب سایت شما مفید و موثر باشند.
ایجاد بک لینک رایگان در سیستم وبلاگ نویسی
یکی از بهترین راه ها برای ایجاد بک لینک با کیفیت استفاده از سیستم وبلاگ نویسی است. با استفاده از این سیستم ها، اکثر آنها لینک های فالو رایگان را ارائه می دهند، می توانید محتوای وب سایت خود را بازنشر کنید و از طریق آنها لینک دائمی رایگان دریافت کنید.
پست های مشابه
مهمترین وظایف سئو و بهینه سازی سایت چیست؟
6 آذر 1401
نکته مهم: برای ایجاد بک لینک در وبلاگ خود، بهتر است محتوای وبلاگ خود را با محتوایی غیر از محتوای وب سایت خود به روز کنید و از ایجاد لینک های مکرر از وب سایت خود اجتناب کنید. زیرا معلوم می شود که همه وبلاگ ها برای شما هستند و لینک ها به صورت دستی ایجاد می شوند.
لیست وبلاگ های ایرانی برای ساخت لینک رایگان
Blogsky.com
میهن بلاگ دات کام
پارسی بلاگ دات کام
پرشین بلاگ دات کام
بلاگ دات آی آر
tebian.net
Rasekhon.net
Avablog.ir
Blogsazan.com
توجه: فعالیت در این سیستم های وبلاگ به شدت توصیه می شود زیرا این سایت ها بسیار معتبر هستند.
لیست وبلاگ های خارجی برای ساخت بک لینک قوی و رایگان
همچنین می توانید محتوای فارسی را به سیستم های وبلاگ نویسی خارجی ارسال کنید، اما برخی از این سرویس ها با زبان فارسی مشکل دارند و ممکن است وبلاگ شما را مسدود کنند. اما وب سایت های این لیست هیچ ارتباطی با محتوای شما به زبان فارسی ندارند و می توانید با خیال راحت مطالب خود را به زبان فارسی منتشر کنید و لینک های رایگان و منظمی را برای سایت خود ایجاد کنید.
WordPress.com
uruchom.joomla.org
lycos.com
enjin.com
Blogspot.com
edublogs.org
doodlekit.com
hatenblog.com
eklablog.com
webself.net
over-blog.com
altervista.org
estranky.sk
blog.fc2.com
حذف blog.fr
ساخت بک لینک رایگان توسط سازندگان وب سایت
یکی دیگر از راه های ساخت لینک های رایگان استفاده از سایت ساز است. بسیاری از سازندگان وب سایت در جهان با طرح های رایگان نامحدود وجود دارند. از طریق این سایت ساز، می توانید بک لینک های با کیفیت ثابت به وب سایت خود ایجاد کنید. سایت های دستگاه ایرانی به جز شاپفا امکان دریافت لینک رایگان از طریق آنها را ندارند. در واقع پلن رایگانی که ارائه می دهند کمتر از 30 روز است و ساخت بک لینک روی آنها موقتی و بی فایده است.
اما در زیر به سازندگان وب سایت خارجی اشاره کرده ایم تا بتوانید از طریق آنها لینک ثابت رایگان برای خود ایجاد کنید. خوشبختانه در اکثر وب سایت ها، انتشار مطالب به زبان فارسی دارای محدودیت و محدودیت نخواهد بود.
wikidot.com
hpage.com
iwopop.com
1msite.com
mex.tl
bigcartel.com
webflow.io
netlify.app
ucoz.net
bcz.com
contently.com
weebly.com
alle123.me
e-monsite.com
simpsite.nl
emyspot.com
webs.com
webnode.com
yolasite.com
zoho.com
jimdo.com
webself.net
ساخت بک لینک رایگان
ساخت بک لینک رایگان از سایت های انتشار محتوا
بهترین راه برای ساخت لینک های رایگان و با کیفیت، ساخت بک لینک در سایت های انتشار محتوا است ایجاد بک لینک با انتشار مجدد محتوا بهترین کاری است که می توانید در فرآیند سئو انجام دهید این امر باعث می شود تا وب سایت شما در طول زمان بیشتر شناخته شود و ایجاد بک لینک باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت شما می شود.
سایت های ایرانی خوبی در این زمینه وجود دارد که به راحتی می توانید با قرار دادن مقالات خود در آنها و چسباندن لینک منبع به سایت خود لینک دهید. ویژگی این سایت ها این است که تعداد بازدید زیادی در روز دارند و قطعا مقالات شما دیده می شود. به همین دلیل، می توانید با ارسال مجدد یا ارسال مجدد مطالب خود در این سایت ها، ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. و این ارزش گزارش های شما را افزایش می دهد.
سایت ویرگول یکی از بهترین سایت های خبری ایرانی است. با عضویت در این سایت می توانید به راحتی مقالات خود را منتشر کنید و لینک های رایگان دریافت کنید. مهم است که به یاد داشته باشید که یک پیوند به منبع اضافه کنید. زیرا ممکن است مقاله شما پذیرفته نشود!
علاوه بر این، وب سایت رسمی خبری به عنوان اولین منبع خبری بین المللی در ایران شناخته می شود که هدف اصلی آن انتشار اخبار شرکت ها و مشاغل ایرانی است. مهمترین نکته در مورد استفاده از سایت خبری رسمی این است که فقط می توانید لینک موجود در نمایه خبری رسمی خود را دنبال کنید. پیوندهای موجود در مقاله‌های زیر برای عموم قابل اجرا نیستند و نمی‌شوند. اما مطمئن شوید که با ارسال مقالات خود در این سایت، بازدیدهای قابل توجهی کسب خواهید کرد.
ارائه سایت هایی برای بازنشر مطالب خارجی
قبل از هر چیز بهتر است بدانید که برای بازنشر مطالب در سایت های زیر باید نسخه انگلیسی مطالب خود را بازنشر کنید. برخی از این سایت ها محتوای فارسی را قبول ندارند، اما خوشبختانه می توانید به راحتی از مترجم گوگل برای ترجمه استفاده کنید.
bizpr.ca
pen.io
pressreleaselive.com
articlesmaker.com
issuewire.com
leapzipblog.com
smore.com
penzu.com
justpaste.it
تلگراف
Scoop.it
ساخت بک لینک رایگان با سایت های بازسازی آنلاین
راه دیگر برای ایجاد لینک های رایگان قوی و دائمی استفاده از سایت های رزومه سازی آنلاین است. از طریق این سایت ها می توانید رزومه خود را به صورت آنلاین در یک صفحه ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید. بسیاری از سازندگان رزومه دارای یک فیلد مرتبط با آدرس وب سایت هستند و برخی دیگر به شما امکان می دهند پیوندهایی را در توضیحات در چندین پاراگراف قرار دهید.
نقدهای ایرانی نیازی به برگرداندن ندارند و اکثر آنها از شما می خواهند که یک صفحه ویژه تهیه کنید. اما Reume International یک طرح رایگان دارد و با آن می توانید به صورت رایگان در سایت خود لینک ایجاد کنید.
لیست رزومه سازان آنلاین خارجی برای لینک بیلدینگ رایگان
resume.io
shriresume.com
ailddechrau.com
zety.com
ایجاد بک لینک رایگان از طریق سایت های نظرسنجی
همچنین می توانید از طریق سایت های نظرسنجی آنلاین بک لینک های قوی و رایگان بسازید. در زیر بهترین سایت های نظرسنجی را معرفی می کنیم.
surveymonkey.com
surveygizmo.com
smartsurvey.co.uk
freeonlinesurveys.com
پیوندهای رایگان شامل عناوین صفحات و عناوین فرم های آنلاین است
برخی از سایت های شخص ثالث وجود دارند که سازنده وب سایت را ارائه می دهند و از طریق این سایت ها می توانید صفحه فرود یا به عبارت دیگر "صفحه فرود" خود را ایجاد کنید.
اکثر این سایت ها پلان رایگان دارند و برای لینک بیلدینگ، صفحه ای که به صورت رایگان ارائه می دهند برای ما گنج است!
pixeltogether.com
superkobi.com
ontrapages.com
jouwweb.nl
ईमेलmeform.com
123contactform.com
page.tl
brandyourself.com
formsite.com
ساخت بک لینک رایگان با هاست رایگان
این هاست در واقع هاست رایگان ارائه می دهد و این سایت ها به شما این امکان را می دهند که به راحتی یک سایت وردپرس ایجاد کنید و مطالب خود را منتشر کنید. همچنین برای تولید بک لینک از این هاست ها نیازی به دامنه ندارید و بک لینک های شما در یک دامنه اولیه با رتبه بالا قرار می گیرند.
لیست میزبان های ایران رایگان
Gigfa.com
vcn.ir
zili.ir
ss0.ir
pcsshared.com
لینک رایگان از طریق سایت های پرسش و پاسخ 
یکی از بهترین روش های لینک سازی استفاده از سایت های آزمون است. یکی از در دسترس ترین سایت ها quora.com است. این سایت بزرگترین سایت آزمون در جهان است. البته نمونه های ایرانی زیادی از این سایت ها وجود دارد. مانند سایت جاب کو که می توانید سوالات خود را بپرسید و پاسخ بگیرید. نکته جالب این است که گرفتن بک لینک از این سایت ها بسیار آسان است، فقط با یافتن و پاسخ به سوالات مرتبط با صنعتی که در این سایت ها مشغول به کار هستید، بک لینک های مفیدی از سایت هایی که می خواهید دریافت کنید، دریافت خواهید کرد.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 11 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

معرفی بلبرینگ و کاربرد های آن

شنبه 12 آذر 1401
13:08
اطلاع مگ

 

معرفی بلبرینگ و کاربرد های آن

 

بلبرینگ ها در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها هستند و می توانند برای موقعیت های تخصصی سفارشی شوند و بنا به نوعشان قیمت بلبرینگ متفاوت می شود.

 

 

بلبرینگ چیست؟

بلبرینگ نوعی یاتاقان یا بلبرینگ است که در آن از عناصر غلتشی برای تحمل بارها و کاهش اصطکاک استفاده می شود و برای حفظ جدایی بین قسمت های متحرک یک یاتاقان نیز از سیلندرها استفاده می کند. در مقایسه با بلبرینگ، بلبرینگ ها از عناصر غلتشی بشکه ای شکل تشکیل شده اند تا توپ های کروی و می توانند بارهای سنگین تری را نسبت به یاتاقان های ساچمه ای با اندازه های مشابه تحمل کنند، اما نمی توانند مانند یاتاقان های توپی، سرعت های بالایی را تحمل کنند.

بلبرینگ ها می توانند بارهای بیشتری را نسبت به بلبرینگ های معمولی تحمل کنند، کاربردهای آنها عموماً محدود به عملیات با سرعت کم است. بلبرینگ ها در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها هستند و می توانند برای موقعیت های تخصصی سفارشی شوند و بنا به نوعشان قیمت بلبرینگ متفاوت می شود. همچنین، استفاده از فلنج ها، قفس ها و ردیف های متعدد یاتاقان می تواند عملکرد بالاتری را برای برآورده کردن موارد خاص ایجاد کند.

انواع اصلی بلبرینگ ها استوانه ای، کروی و مخروطی هستند. به طور کلی، بلبرینگ ها ظرفیت بارگذاری بیشتری نسبت به یاتاقان های ساچمه ای با همان اندازه دارند.

 

قبل از خرید بلبرینگ لطفا با انواع آن آشنا بشوید:

 

بلبرینگ استوانه ای

بلبرینگ استوانه ای دارای ظرفیت بار شعاعی بالا و بارهای رانش متوسط بوده و حاوی غلتک هایی هستند که شکل استوانه ای دارند اما استوانه واقعی نیستند. درعوض، این غلتک ها برای کاهش غلظت تنش، تاج گذاری می شوند یا به پایان می رسند. این هندسه منجر به اصطکاک کم می شود و امکان کاربردهای با سرعت بالا را فراهم می کند.

 

بلبرینگ کروی

بلبرینگ کروی دارای یک حلقه بیرونی با شکل کروی داخلی است. غلتک ها در وسط ضخیم تر و در انتها نازک تر هستند. بنابراین بلبرینگ های کروی می توانند ناهماهنگی استاتیک و دینامیکی را در خود جای دهند. با این حال، تولید غلتک های کروی دشوار است و بنابراین گران است، و یاتاقان ها اصطکاک بالاتری نسبت به یک غلتک ایده آل استوانه ای یا مخروطی دارند، زیرا مقدار مشخصی لغزش بین عناصر نورد و حلقه ها وجود دارد.

 

بلبرینگ تراست

یاتاقان ‌های رانش برای بارهای رانش خالص طراحی شده‌اند و می‌توانند بار شعاعی کم یا بدون بار را تحمل کنند. بلبرینگ ها از غلتک هایی مشابه سایر انواع بلبرینگ استفاده می کنند. یاتاقان ‌های غلتکی رانش با غلتک ‌های استوانه‌ای یا کروی در دسترس هستند. یاتاقان ‌های رانش فقط بارهای محوری را تحمل می‌کنند اما استحکام محوری بالایی دارند که برای بارهای سنگین مناسب است. بلبرینگ تراست حاوی غلتک های محدب بوده و دارای قابلیت خود تراز شدن و عاری از هرگونه تأثیر انحراف شفت یا خطای نصب می باشد.

 

اجزای بلبرینگ ها

بلبرینگ یا همان یاتاقان غلتکی از نوع شعاعی (استوانه ای، مخروطی، کروی و سوزنی) دارای چهار جزء اصلی شامل: یک حلقه داخلی، یک حلقه بیرونی، غلتک ها و یک قفس (نگهدارنده غلتکی) می باشد. در شرایط عملیاتی معمولی، حلقه ‌ها و غلتک ‌های بلبرینگ، بار را حمل می‌کنند در حالی که قفس فضای خالی دارد و غلتک ‌ها را روی مخروط نگه می‌دارد.

بلبرینگ های رانش غلتکی برای حمل بارهای رانش خالص طراحی شده اند. مانند غلتک های شعاعی، بلبرینگ ها نیز از دو حلقه، غلتک و یک قفس (نگهدارنده غلتکی) تشکیل شده اند. با این حال، به جای یک حلقه داخلی و خارجی متحدالمرکز به محور چرخش، آنها دارای دو حلقه یا واشر رانش در دو طرف غلتک هستند.

 

عوامل مهم در خرید بلبرینگ

در انتخاب یک یاتاقان و خرید بلبرینگ، نوع آن، درجه، روان کننده، هر نوع محافظ، میزان آب بندی و میزان بار پایه از عوامل مهم می باشند. اگر یاتاقان در حالت ثابت در معرض ضربه قرار می گیرد، بار استاتیکی آن را نیز باید در نظر گرفت. بارگیری شوک در حین کار نیز عاملی مهم در طول عمر بلبرینگ می باشد. بلبرینگ ها به صورت طرح های خاص و همچنین در انواع پیکربندی ها مانند یونیت های نصب شده، یاتاقان های چند ردیفه و غیره موجود می باشند و همچنین مطابق با نیازهای صنایع خاص مانند هوافضا، مواد غذایی و دارویی و غیره طراحی می شوند.

 

صنعت بلبرینگ طاهرزاده در زمینه تهیه و توزیع انواع بلبرینگ و بلبرینگ آماده خدمت رسانی به شما می باشد

آدرس: تهران خیابان امیر کبیر کوچه ناظم الاطباء شمالی

02136300012

09124490391

09390168527.

فروشگاه بلبرینگ طاهرزاده

  https://taherzadehbearing.com

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 32 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

چرا پوست نیاز به پاکسازی دارد؟

سه شنبه 3 آبان 1401
13:22
اطلاع مگ

چرا باید پوستمان را تمیز کنیم؟ چرا باید پوستمان را تمیز کنیم؟
میل به جوان به نظر رسیدن و جوان ماندن به اندازه خود خلقت انسان قدمت دارد. کتیبه های مصر باستان به استفاده از لوازم آرایشی برای حفظ جوانی اشاره دارد و کیمیاگران از دیرباز به دنبال اکسیر جوانی بوده اند. یکی از مهم ترین جنبه های جوانی پوست صورت است که متاسفانه بیش از هر قسمت دیگری از بدن علائم پیری را نشان می دهد. درست است که هنوز راهی برای متوقف کردن پیری وجود ندارد، اما راه‌هایی برای جوان‌سازی وجود دارد. می تواند پوست را جوان و شاداب کند. به خودتان هدیه ای زیباتر بدهید.
در دوره آموزشی پاکسازی پوست به طور کامل نحوه تمیز کردن پوست را توضیح دادیم. اما در این صفحه در مورد اهمیت پاکسازی پوست صحبت خواهیم کرد.
همانطور که همه ما می دانیم، تمیز نگه داشتن پوست برای زیباتر شدن ما مهم است. پروتئین های کلاژن و الاستین از جمله عواملی هستند که بر زیبایی و جوانی پوست تاثیر مثبت دارند.
استعمال دخانیات، ورزش نکردن، آلودگی هوا، قرار گرفتن در معرض اشعه های مضر خورشید و تغذیه نامناسب همراه با افزایش سن باعث می شود پوست به مرور زمان خراب شود، لایه نازک بیرونی پوست و بافت همبند آن ضعیف شود.
افزایش سن بر تمام لایه‌های پوست و بافت‌های اطراف تأثیر می‌گذارد، در آن زمان است که پوست باید تمیز شود.
در این مقاله سعی می کنیم شما را با پاکسازی پوست آشنا کنیم. با ما بمان.
قبل از اینکه در مورد دلایل پاکسازی پوست صحبت کنیم، بهتر است مفهوم پاکسازی پوست را بشناسیم.
لایه برداری یعنی از بین بردن پوست از روی پوست، پاکسازی پوست یا برداشتن پوست یعنی از بین بردن آکنه، جوش های روی پوست. گفته می شود که سلول های مرده پوست را از جوش ها و لکه های تیره پاک می کند. در نتیجه این روش، کسالت ناهمواری منافذ باز را از بین می برد و چین و چروک ها را صاف می کند و باعث طراوت و طراوت پوست می شود.
همچنین بخوانید : چگونه با انتخاب یک پوشش ساده توجه همه را به خود جلب کنیم؟ (تکنیک ها و نکات کلی لباس پوشیدن)
پاکسازی به روش های مختلفی انجام می شود، می تواند با لیزر زیر نظر متخصص زیبایی پوست و مو یا با اسکراب خانگی و صنعتی باشد، اما آنچه ضروری است این است که بتوان مشکلات پوستی را برطرف کرد.
با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت زندگی صنعتی و آلودگی های محیطی و اهمیت لایه اوزون، پوست انسان در معرض این آلاینده ها و آسیب ها قرار می گیرد. اثرات منفی اشعه ماوراء بنفش می تواند شامل بیماری های پوستی، لک های پوستی، کک و مک و کک و مک باشد. . ، تغییر رنگ پوست و ایجاد چین و چروک روی پوست.
اما امروزه پوستی بی عیب و نقص و سلامت و مراقبت از پوست تمیز با روش های پاکسازی پوست برای شما به ارمغان می آورد که بسیاری از مشکلات اپیدرم یا درم را برطرف می کند، حتی در مواردی ممکن است این لایه آسیب ببیند. همچنین می توان از آن برای آکنه استفاده کرد، بنابراین نباید مزایای پاکسازی پوست صورت را دست کم بگیرید.
در این قسمت از مقاله سعی داریم تا شما را با دلایل پاکسازی پوست آشنا کنیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
پاکسازی پوست را زیبا و شاداب می کند، آلودگی های سطحی، لکه های سیاه را از لایه بالایی پوست از بین می برد و مواد معدنی و اکسیژن را وارد لایه دوم پوست می کند.لایه دوم پوست دارای کلاژن است که کلاژن است. .پروتئینی است که وظیفه آن جلوگیری از پیری پوست است اما پاکسازی پوست باعث شادابی آن می شود.
همچنین بخوانید : RF صورت چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟
در واقع در زیر پوست ما غدد چربی وجود دارد که وظیفه ترشح چربی را بر عهده دارند، ترشح این ترشحات از طریق کانال هایی صورت می گیرد که به سطح پوست باز می شود و منجر به هیدراته شدن سطح پوست و سلول های مرده، ذرات گرد و غبار می شود. و آلودگی آن ها را روی سطح پوست پخش می کنند.
گرد و غبار و آلاینده های موجود در هوا با سبوم پوست ترکیب شده و مانع از عبور ترشحات سبوم شده و پوست را کدر کرده و شفافیت و شادابی خود را از دست می دهد.
برای رفع این مشکل تمیز کردن مرتب پوست با آب و پاک کننده های مناسب بسیار مفید است، در این صورت دیگر آکنه روی پوست شما ظاهر نمی شود.
یکی دیگر از مواردی که همیشه باید به آن توجه داشته باشید پرهیز از مصرف زیاد مواد پرچرب مانند فست فود، چیپس سیب زمینی، پفک، کرم، پودر و لوازم آرایشی است.
اگر می خواهید پوستی جوان و شاداب داشته باشید، استفاده از پاک کننده ها و لایه بردارهای پوست به خوبی جواب می دهد.
پوست حتی پس از پاکسازی نیز نیاز به مراقبت دارد و اهمیت آن بیشتر می شود. در زیر سعی کرده ایم برخی از این نگرانی ها را برطرف کنیم:
استفاده از کمپرس سرد بعد از پاکسازی باعث کاهش سوزش یا سوزش پوست صورت می شود.پاکسازی پوست ضرری ندارد و برخی از افراد ممکن است فقط احساس سوزش کنند.
بلافاصله پس از پاکسازی صورت خود را بشویید و برای جلوگیری از خشکی پوست از مرطوب کننده استفاده کنید.
پس از تمیز کردن پوست، تا دو ساعت بعد از آن نباید از لوازم آرایشی استفاده کنید.
زمانی که پوست تمیز است، در واقع چندین لایه از پوست جدا شده است، بنابراین پوست در این زمان در بالاترین میزان حساسیت خود قرار دارد و نسبت به نور خورشید و واکنش ها حساس تر می شود، بنابراین برای جلوگیری از استفاده از نور خورشید باید از ضد آفتاب استفاده کنید. . . ضد آفتاب باید چند بار در روز استفاده شود.
پوست صورت در این مرحله نباید فشار داده شود یا کشیده شود، پوست صورت خود را لمس نکنید.
نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید، مواد شیمیایی، ماساژ و ... روی پوست به مدت یک هفته است. برای جلوگیری از تورم
گرما باعث تعریق پوست می شود، بنابراین از رفتن به مکان های گرم که باعث تعریق پوست می شود خودداری کنید.
سبزیجات سرشار از مواد معدنی هستند و پوست را مرطوب می کنند، بنابراین سعی کنید سبزیجات بیشتری مصرف کنید.
بسیاری پس از مدت کوتاهی از مصرف داروی تجویز شده خودداری می کنند. سعی کنید از داروها یا کرم های تجویز شده توسط پزشک به موقع استفاده کنید.
آب برای پوست بسیار مفید است و بهترین آب برای پوست آب است پس آب زیاد بنوشید.
در این مقاله سعی کردیم در مورد دلایل پاکسازی پوست صحبت کنیم، امیدواریم در این زمینه کمک زیادی به شما کرده باشیم.

چرا پوست نیاز به پاکسازی دارد؟
 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 3872 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

برای خرید دفتر از پینسیل حتماً این نکته را در نظر داشته باشید

سه شنبه 22 شهريور 1401
14:42
اطلاع مگ

برای خرید دفتر حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که دفتر با جلد فانتزی ممکن که باعث بازیگوشی کودکان سر کلاس و متوجه نشدن درس شود. شهربازی فانلند در الماس هروی است و یکی از بهترین جاهای دیدنی تهران برای کودکان به حساب میآید. زیرا این قشر از جامعه استفاده بسیار زیادی از لوازم التحریر دارد. دیگر برای خرید لوازم تحریر دغدغه نداشته باشید! برای ساکنین تهران یک روش ارسال با پیک موتوری هم وجود دارد که با هزینه 18هزار تومان هر جای تهران باشید همان روز به دستتان می رسانند. همراهان گرامی؛ امیدواریم داستان های منتخب این مطلب را پسندیده باشید و به مطالعه کامل تر کتاب ارزشمند داستان راستان شهید مطهری رهنمون شوید. مجموعه داستان راستان دو جلدی و شامل 125 داستانِ برگرفته از کتب حدیث و نیز کتب رجال و تراجم و تواریخ و سیر است. داستان راستان مجموعه داستانهایی است که از حدیثها و کتب رجال و داستانهای تاریخی گرفته شدهاند و دربارهی حکمت و اخلاق اسلامی هستند.

 
در کتاب داستان راستان قهرمان داستانها غالباً پیشوایان بزرگ دین و یا شخصیتهای بزرگوار علمی و فقهی میباشند. مشاهده ی این همه حلم از مردی كه قادر بود همه گونه موجبات آزار یك مرد خارج از دین اسلام را فراهم آورد، كافی بود كه انقلابی در روحیه ی مرد مسیحی ایجاد نماید و او را به سوی اسلام بكشاند. تا آن ساعت برای من در همه ی روی زمین كسی از حسین و پدرش مبغوضتر نبود، و از آن ساعت برعكس، كسی نزد من از او و پدرش محبوبتر نیست. اگر این نسبت ها كه به مادرم می دهی راست است خداوند او را بیامرزد و از گناهش بگذرد، و اگر دروغ است از گناه تو بگذرد كه دروغ و افترا بستی. اینترنت این کار را برای شما آسان کرده و با یک جستجو در اینترنت می توانید این مقایسه را انجام دهید. بنابراین همهی شما از او برتر بوده اید.
 
در جدول زیر لیست دبستان های غیر انتفاعی پسرانه منطقه 17 تهران را به همراه آدرس و اطلاعات تماس آنها، برای شما آورده ایم. بنابراین با توجه به نزدیکی فصل مدرسه ما به سراغ سایت بادپرک رفتیم و برای نوشتن لیست لوازم تحریر از مطالب این سایت تخصصی در حوزه لوازم التحریر کمک گرفتیم. با توجه به طراحی سایت اختصاصی و عدم استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس ، جوملا، مجنتو و … با توجه به مقطع تحصیلی دانشآموزان میتوان از جامدادیهایی با طرحهای مختلفی استفاده کرد، به صورت کلی جامدادی به دلیل بیشترین ارتباط با دست و سطوح لازم است حتما قابل شست و شو باشد، نوع دوخت و درزهای جامدادیهای پارچهای نیز باید محکم باشد تا نوک نوشتافزارهایی مثل مداد و اتود که تیز هستند پارچه جامدادی را پاره نکند. از میان آثار او میتوان به فلسفه اخلاق، فلسفه تاریخ، داستان راستان، حرکت و زمان در فلسفهی اسلامی و درسهای الهیات شفا اشاره کرد. مطهری کتابهای بسیاری تالیف کرد که بسیاری از آنها در خصوص مسائل فلسفی بودند.
 
دفترها لوازمی محبوب هستند که برای انجام بسیاری از کارها مانند نوشتن تکالیف، نوشتن قراردادها، ترسیم نقاشی، خطاطی همگی به کاغذ و دفتر نیازمندند. شخصی از اهل شام به قصد حج یا مقصد دیگر به مدینه آمد. شخصی باهیجان و اضطراب ، به حضور امام صادق ” ع ” آمد و گفت : ” درباره من دعایی بفرمایید تا خداوند به من وسعت رزقی بدهد ، که خیلی فقیر و تنگدستم ” . «شخصی با هیجان و اضطراب به حضور امام صادق « ع» آمد و گفت: درباره من دعایی بفرمایید تا خداوند به من وسعت رزقی بدهد که خیلی فقیر و تنگدستم». مردی از سفر حج برگشته بود و سرگذشت مسافرت خودش و همراهانش را برای امام صادق (ع) تعریف میکرد. همچنین میتوانید از جهت غرب به شرق اتوبان همت بروید، پس از گذراندن خروجی یادگار امام، میتوانید پارک پردیسان را ببینید. در طاقچه هزاران کتاب، مجله، روزنامه و کتاب گویا را میتوانید دانلود کنید و با موبایل، تبلت و رایانه آنها را بخوانید.

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 3280 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
صفحه قبل 1 2 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اطلاع مگ است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|