تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
خرید دریل مگنت
فروشگاه محصولات بهداشتی
مجسمه برنجی کوچک شاهمرادی
Barabas Ropa de hombre
خرید سیسیکم
ساندویچ پانل
دفتر مهاجرتی
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
برندهای ترانسمیتر فشار

برندهای ترانسمیتر فشار

يکشنبه 18 دی 1401
22:49
اطلاع مگ

 ترانسمیتر فشار چیست؟ برای اکثر کاربردها، خلاء یا فشار ایجاد شده یک معیار مهم نیست. اما فقط باید تفاوت بین خلاء و فشار اتمسفر را درک کنید. در این موارد از یک فرستنده فشار ترانسمیتر استفاده می شود که اغلب به آن سنسور فشار سنج می گویند. این یک اندازه گیری فشار نسبت به فشار اتمسفر در منطقه را فراهم می کند.

یک فرستنده فشار یا سنسور دارای درگاهی است که امکان نمونه برداری لحظه ای از فشار محیط را فراهم می کند. در فرستنده فشار، لوله به پورت وصل شده و شیر به اتمسفر باز است. لوله فرستنده فشار به سیستمی که قرار است اندازه گیری واقعی انجام شود متصل می شود.
 
ترانسمیتر فشار ویکا
فرستنده های فشار VICA یا سنسورهای فشار VICA (یا فرستنده های فشار) "فشار" را که یک مقدار واقعی است، به سیگنال استاندارد صنعتی تبدیل می کنند. علاوه بر طیف گسترده‌ای از سنسورهای فشار برای مصارف عمومی صنعتی، VICA نسخه‌های ویژه‌ای از فرستنده‌های فشار VICA را برای فناوری تبرید / تهویه مطبوع، صنایع غذایی، ماشین‌های دستی، تهویه پزشکی و صنایع نیمه‌رسانا ارائه می‌دهد.
محدوده فرستنده فشار Vica شامل دقت 0.05 درصد، اندازه گیری از 0.05 بار تا 15000 بار، رابط های دیجیتالی مانند CANopen و IO-Link و تاییدیه های بین المللی مختلف از جمله مناطق خطرناک است.
ترانسمیتر فشار آندرس
از ترانسمیترهای فشار Anders+Hauser برای اندازه گیری نه تنها فشار مطلق، بلکه گیج و فشار دیفرانسیل در زمان کوتاه و با کمی تلاش استفاده می شود. Anders ترانسمیترهای فشار Anders را با استفاده از سه اصل کلی اندازه گیری فشار در فناوری اندازه گیری صنعتی تولید می کند. ترانسمیترهای فشار لایه نازک اندرس، ترانسمیترهای فشار لایه نازک اندرس و ترانسمیترهای فشار پیزورزیستیو آندرس.
ترانسمیتر فشار آندرس چگونه کار می کند؟
انواع فرستنده فشار Anders به ​​طور کلی از نظر محدوده اندازه گیری، کابل اتصال فشار، سیگنال خروجی و اتصال الکتریکی متفاوت است. یک اتصال فشار استاندارد فشار اندازه گیری شده را به عنصر سنسور فشار هدایت می کند. اتصال الکترونیکی سنسور فشار، سیگنال را به یک سیگنال تقویت‌پذیر تبدیل می‌کند که از طریق یک کانکتور یا کابل مشترک به آنالایزر سیگنال دیگری ارسال می‌شود.
 
فرستنده فشار یوکوگاوا
فرستنده های دیفرانسیل یوکوگاوا (DP) تفاوت بین دو فشار را اندازه گیری می کنند. آنها از نقطه مرجعی به نام فشار پایین استفاده می کنند و آن را با فشار بالا مقایسه می کنند. پورت های دستگاه با دو طرف بالا و پایین مشخص می شوند. خوانش DP بسته به اینکه قسمت پایینی یا بالایی مقدار بیشتری داشته باشد می تواند منفی یا مثبت باشد. فرستنده فشار Yokogawa DP را می توان به عنوان فرستنده مانومتر در صورتی که قسمت پایین آن به اتمسفر باز باشد استفاده کرد.
سنسور فشار دیفرانسیل Yokogawa EJA110E
فرستنده های سری EJA-E آخرین تکامل Yokogawa از خانواده فرستنده فشار DPharp هستند. این دستگاه که در سال 2012 راه اندازی شد، قدرت و موفقیت سری EJA-A را با عملکرد فرستنده فشار اصلی سری EJX-A Yokogawa ترکیب می کند تا محصولی را که از Yokogawa انتظار داشتید ارائه دهد.
EJA110E سنسور فشار دیفرانسیل استاندارد یوکوگاوا از این سری است. ویژگی های ترانسمیتر فشار Yokogawa EJA110E:
 
دقت 0.055% (0.04% دقت اختیاری)
پایداری 0.1% هر 10 سال
زمان پاسخگویی 90 میلی ثانیه است
دارای گواهینامه Exida و TUV SIL 2 / SIL3
MBP 2300 psi (MBP ξ600 psi اختیاری)
تنظیم پارامترهای محلی (LPS)
نسخه دیجیتال فرستنده فشار Yokogawa
فرستنده فشار Yokogawa DPHarp عملکرد و پایداری دو برابر سنسورهای آنالوگ را ارائه می دهد. فرستنده فشار Yokogawa DPharp از جدیدترین فناوری طراحی و ساخت سبک IC Chip استفاده می کند. سنسورهای آنالوگ مبتنی بر فناوری طراحی قدیمی تر هستند. در حالی که سنسورهای آنالوگ عالی هستند، فرستنده فشار پیشرفته Yokogawa DPharp از آنها پیشی گرفته است. فرستنده Yokogawa با سنسور دیجیتال DPHarp اندازه گیری منسجم، قابل اعتماد و دقیق مورد نیاز شما را فراهم می کند.
 
دقت در تمامی شرایط عملیاتی
فرستنده فشار Yokogawa DPHarp می تواند فشار دیفرانسیل (DP)، فشار استاتیک (SP) و دمای سنسور را با یک سنسور اندازه گیری کند. با ارائه این سه داده فرآیند، فرستنده های فشار Yokogawa می توانند اندازه گیری های DP را برای اثرات حرارتی و فشار استاتیک در زمان واقعی جبران کنند. این جبران متغیر نامیده می شود و دقت اندازه گیری DP را در فرستنده های فشار یوکوگاوا بهبود می بخشد.
سنسورهای آنالوگ رقیب فقط می توانند DP و دمای سنسور را اندازه گیری کنند. بنابراین می توانند اثر دما را جبران کنند. اما از آنجایی که اندازه گیری SP وجود ندارد، نمی تواند اثرات فشار ساکن را جبران کند.
ترانسمیتر فشار Rosemount
تا حدودی، تمام ترانسمیترهای فشار موجود در بازار اندازه گیری ثابت تغییرات دما و فشار استاتیک را ارائه می دهند. اما وقتی سنسور بیش از حد تحت فشار قرار می گیرد (فشار > محدوده حد بالایی سنسور (URL)) چه اتفاقی می افتد - سنسور آنالوگ در واقع در این رویداد آسیب می بیند و باید فرستنده را مجدداً تنظیم کند تا به عملکرد دقیق بازگردد یا حتی آن را جایگزین کند.
انواع ترانسمیترهای فشار Rosemount در برابر فشار بیش از حد مقاوم هستند. هنگامی که به فشار کاری عادی برگشت (فشار < URL حسگر). فرستنده فشار Rosemond به دقت و مشخصات پایداری مشخص تکرار می شود - بدون نیاز به کالیبراسیون مجدد. اساساً یک فرستنده فشار Rosemund دارای محدوده دینامیکی بیشتری در مقایسه با یک سنسور آنالوگ است.
 

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 1783 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اطلاع مگ است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|