تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
خرید دریل مگنت
فروشگاه محصولات بهداشتی
مجسمه برنجی کوچک شاهمرادی
Barabas Ropa de hombre
خرید سیسیکم
ساندویچ پانل
دفتر مهاجرتی
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
داکت اسپلیت چیست؟

داکت اسپلیت چیست؟

سه شنبه 4 بهمن 1401
13:46
اطلاع مگ

 یک سیستم داکت اسپلیت استاندارد شامل یک محفظه کندانسور و کمپرسور و یک محفظه درون محفظه اواپراتور است. یک خط تبرید این دو واحد را به هم متصل می کند.

https://eco.shafaqna.com/FA/301630/%d8%af%d8%a7%da%a9%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%84%db%8c%d8%aa-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/
ساختار کانال را تقسیم کنید
سیستم های داکت اسپلیت استاندارد در پیکربندی های مختلفی در دسترس هستند، از جمله:
یک مرحله: یک سیستم کانال اسپلیت تک مرحله ای دارای یک تنظیم سرمایش یا گرمایش است. آنها یا روشن یا خاموش هستند، بنابراین کنترلی بر مصرف برق ندارند.
دو مرحله ای: سیستم های دو مرحله ای دارای دو تنظیم برای سرمایش یا گرمایش هستند. یک سیستم دو فاز کارآمدتر از سیستم تک فاز است زیرا در بیشتر مواقع با ظرفیت کمتری کار می کند.
انرژی متغیر: سیستم های توزیع انرژی متغیر دارای چندین سیستم سرمایش یا گرمایش هستند. آنها قدرت را بر اساس دمای داخلی شما تغییر می دهند، بنابراین کارآمدترین گزینه هستند.
طول عمر ایده آل یک سیستم اسپلیت استاندارد 15-20 سال است. ممکن است بر اساس کیفیت واحد، نحوه نگهداری و آب و هوا متفاوت باشد.
 
یک فایل رسانه ای را به اشتراک بگذارید
از مزایای سیستم داکت اسپلیت می توان به موارد زیر اشاره کرد.
کارایی - رتبه بندی SEER برای سیستم های توزیع شده اغلب 25 یا بالاتر است، بسیار بهتر از سیستم های بسته بندی شده.
 
قابل تنظیم - دو جزء کانال رسانه تقسیم شده در سیستم اسپلیت موجود است. بنابراین، مکان انعطاف پذیرتر از یک واحد بزرگ است.
هزینه های نگهداری کمتر – برای سیستم های اسپلیت بدون کانال، هزینه های تعمیر و نگهداری بسیار کمتر از سایر سیستم های هوای مرکزی است.
ارزش افزوده – بهره وری انرژی سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت کانالی آنقدر بالاست که پتانسیل افزایش ارزش فروش مجدد خانه شما را دارد.
داکت اسپلیت هایسنس
نحوه انتخاب نوع کانال تقسیم سنسور بسیار مهم است. به طور کلی انتخاب نوع مناسب سیستم تهویه مطبوع و گرمایش مرکزی بر اساس عوامل متعددی است.
 
آیا تا به حال یکی از این مدل ها را داشته اید؟
اگر چنین است، این کار را با مدلی که دارید انجام دهید. حذف و نصب انواع دیگر سیستم های HVAC می تواند بسیار گران باشد. اگر یک اسپلیتر هایسنس دارید، با کنار گذاشتن آن و انتخاب مدل دیگری، بسیاری از مزایای صرفه جویی در هزینه را از دست خواهید داد.
 
خانه شما چقدر بزرگ است یا کوچک؟
این یک ملاحظه مهم است. برای خانه های کوچک، یک اتاق مهر و موم شده بهتر است. این به این دلیل است که تمام اجزای سیستم بسته در خارج قرار دارند. وقتی فضای ذخیره سازی کمتری برای اجزای تهویه مطبوع دارید، بهتر است از یک سیستم همراه استفاده کنید.
برای خانه های بزرگ یا آنهایی که زیرزمین دارند، سیستم کانال اسپلیت هایسنس عالی خواهد بود. این به این دلیل است که فضای بیشتری در خانه خود برای نگهداری مواد دارید.
 
مزایای کانال اسپلیت هایسنس
بسیاری از افراد به دلیل مزایای زیر، اسپلیت های Sense Duct را ترجیح می دهند:
فرآیند نصب آسان
در مقایسه با سیستم های سنتی، سیستم لوله اسپلیت Sense نیاز به کار بسیار کمتری برای نصب دارد. نیازی به کانال کشی نیست، اتصال بین واحدهای داخلی و خارجی فقط به دهانه ای در حدود 3 اینچ (7.5 سانتی متر) نیاز دارد. پس از انجام این کار، تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی به برق و مکانی برای نصب واحدهای خود است. سازندگان طول های مختلف لوله های مبرد را ارائه می دهند، بنابراین واحدهای داخلی و خارجی می توانند تا 100 فوت (30 متر) از هم فاصله داشته باشند.
 
بهره وری انرژی بیشتر کانال های تقسیم سنسور
سیستم مرکزی انرژی زیادی را از طریق کانال ها از دست می دهد و کانال های نشتی می توانند تا 30٪ انرژی خنک کننده را از دست بدهند. اگر کانال ها یا داکت های بدون عایق را در فضاهای بدون قید و شرط نصب کنید، مشکلاتی در بهره وری انرژی ایجاد می کند.
از آنجایی که کانال‌های اسپلیت Sense طراحی کاملاً بدون کانال ارائه می‌دهند، این کار راندمان انرژی را افزایش می‌دهد و قبض‌های آب و برق آینده را کاهش می‌دهد. در برخی موارد، یک کولر گازی بدون کانال می تواند راندمان یک کولر گازی استاندارد، بیش از 30 SEER را دو برابر کند.
لوله حسگر باعث کاهش ترکیب با جواهرات شما می شود
با سیستم کانال مجزا سنس، نصب در داخل ساختمان بسیار انعطاف پذیر است. می توانید آن را روی سقف یا روی دیوار نصب کنید. علاوه بر این، داکت اسپلیت سنس طراحی ظریفی دارد که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است. بعلاوه، داکت اسپلیترهای Sense نسبت به واحدهای پنجره نفوذی کمتری دارند، که نیاز به سوراخ کردن دیوار یا اختصاص یک پنجره به کولر دارد.
 
لوله اسپلیت جهانی
یک سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت معمولی شامل یک واحد خارجی با یک کمپرسور و کندانسور و یک واحد داخلی است که تهویه مطبوع را در خود جای داده است. به طور معمول، یک خط بین دو واحد وجود دارد که شامل لوله های مسی مبرد، یک سیم برق و یک تخلیه برای کندانسور است.
سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت جنرال با واحدهای بسته بندی شده که همه اجزا در یک بسته قرار می گیرند متفاوت است. آنها همچنین با واحدهای پنجره که دارای فن، کمپرسور و کویل در جعبه پنجره یا دیوار هستند، متفاوت هستند.
 
مزایای داکت اسپلیت جنرال
عملکرد روان داکت اسپلیت جنرال
یک واحد کانال اسپلیت معمولاً می تواند بی سر و صدا کار کند.
امنیت را افزایش دهید
مجرای اسپلیت عمومی ایمن تر است. یک سوراخ کوچک در لوله کشی خطر امنیتی زیادی برای خانه شما ایجاد نمی کند، در حالی که شکاف در دیوار یا پنجره می تواند ناامن باشد.
 
منطقه بندی کانال اسپلیت جهانی
داکت اسپلیت جنرال فضا را به قسمت های مختلف تقسیم می کند و آنها را جداگانه خنک می کند. شما می توانید دمای مناطق خاصی از خانه خود را تغییر دهید. این بدان معناست که شما انرژی کمتری مصرف می کنید و در دراز مدت در هزینه خود صرفه جویی می کنید.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 1160 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اطلاع مگ است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|